050-5690130 רח' ארלוזורוב 145, תל אביב

תקדימים

עם התקדימים הרבים שהשיג המשרד נמנים למשל:

תקדים ראשון - 5.4.1995 כתבהוידאו

סמי בוקעי, ת.פ.ח 51/95 , מחוזי חיפה.
זיכוי תקדימי של נאשם ברצח שנפסק למרות ששני עדי מדינה העידו נגדו, תוך הפללה עצמית במתן עדותם בתור נוכחים ומשתתפים ברצח. עו"ד הלוי הצליח לשכנע, באופן תקדימי, כי לא רק שהנאשם לא נכח כלל בזירת הרצח, אלא שגם שני עדי המדינה לא נכחו בו, ולמעשה שיקרו הן לגבי הנאשם והן לגבי עצמם. עו"ד הלוי חשף כי עלילתם האבסורדית, הן לגבי הנאשם והן לגבי עצמם, נבעה מהעובדה הפשוטה כי הם היו מכורים לסמים, והחוקרים ניצלו את היותם ב - "קריז" במהלך המעצר והחקירה כדי לחלץ מהם הודאות ושחזורי שווא.
בעקבות זיכויו של הנאשם ושחרורו ממעצר, בוטלו אף שני גזרי הדין של העדים, שנדונו על פי הודאתם והסכמתם, האחד לשש שנות מאסר והשני לשנת מאסר אחת.

תקדים שני - 2.7.2007 כתבהוידאו

אבי רוחן, ת.פ 2504/06, שלום כפר סבא.
מקרה יחיד בתולדות המשפט הישראלי שבו בית המשפט הרשיע נאשם בעבירת סמים, ושבועיים לאחר מכן, בשלב הטיעונים לעונש, כאשר עו"ד הלוי הביא ראיות חדשות שגילה (במקום לטעון עונש) ובעקבותיהן ביקשה התביעה לחזור בה מכתב האישום, זיכה בית המשפט את הנאשם מיידית, תוך שהוא הופך את פסק הדין המרשיע שלו עצמו ומותח ביקורת נוקבת על חוקרי המשטרה, שהסתירו ממנו את הראיות במהלך המשפט עצמו, ובעצם הכשילו אותו.

תקדים שלישי - 26.4.2010 כתבה

פלוני, ת.פ.ח 1021/05, מחוזי תל אביב.
אדם הואשם בניסיון לרצח ועו"ד הלוי גילה כי בעברו היו התקפי אפילפסיה. הנאשם ביצע מספר פעולות שנראות לכאורה מכוונות ומתוכננות כלפי הקורבן במטרה להורגו, ואשר התפרסו על פני מספר שעות. ואולם, עו"ד הלוי יזם ובדק את האפשרות שכל אותן פעולות היו פרי התקף אפילפטי, המונע מודעות של אדם למעשיו, ולאחר שמספר מומחים לאפילפסיה אישרו כי ייתכן וכך אכן אירע במקרה של הנאשם, זיכה אותו בית המשפט המחוזי, כנגד כל הסיכויים, מכל אשמה, וקבע תקדים ראשון בארץ לפיו גם מי שמבצע סדרת פעולות מתוכננות לכאורה, הנמשכות לאורך פרק זמן לא קצר, ייתכן ויוכר כמי שפעל ללא מודעות וללא שליטה, ולפיכך ללא אחריות למעשיו, וכל זאת מבלי שיסבול ממחלת נפש.

תקדים רביעי - 17.2.2019 כתבהוידאו

ויקטור גואטה, מ"ח 1689/17 עליון (ת.פ.ח 1089/04 מחוזי תל אביב, ע"פ 6020/07 עליון).
לראשונה בתולדות המדינה פרקליטות המדינה הסכימה לקיום משפט חוזר בתיק רצח, בעניינו של ויקטור גואטה. עד לאותו היום רק פעמיים בסה"כ הורה בהמ"ש העליון על קיום משפט חוזר בתיק רצח, ובאותן פעמיים נקבע הדבר חרף התנגדות הפרקליטות. (בעניינו של עמוס ברנס חזרה הפרקליטות מכתה"א לאחר החלטת העליון, ולכן ברנס זוכה, ובעניינם של רוצחי הילד דני כץ התקיים משפט חוזר, שבו הורשעו שוב).